VIVAX HOME DW-601473C X
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Дополнителни програми: |
Можност за одложено перење 1-24h, екстра сушење |
| Боја: | Inox |
| Потрошувачка на ел.енергија: | 92 kW.h |
| Енергетска класа: | E |
| Капацитет (комплет садови): | 14 |
| Број на програми: | 7 |
| Должина: | 60cm |
| Ширина: | 59.8cm |
| Висина: | 84.5cm |
