VIVAX HOME WFL-141012CI
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Капацитет: | 10kg |
| Број на вртежи: | 1400rpm |
| Број на програми: | 12 |
| Боја: | Бела |
| Полнење: | Предно |
| Ширина: | 59.5cm |
| Висина: | 85cm |
| Длабочина: | 60cm |
| прог.Брзо перење: | Да |
| Додатно плавење: | Да |
| Сигурносно заглучување: | Да |
| Додатни програми: |
Деликатно претперење, Детска облека, Волна, Долна облека, Спортска облека, |
| Енергетска класа | А |
| Мотор: | Инвертерски |
