VIVAX HOME WDF-1408D616BS
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Капацитет на перење: | 8 kg |
| Капацитет на сушење: | 6 kg |
| Број на вртежи: | 1400 [rpm] |
| Број на програми: | 16 |
| Боја: | Бела |
| Полнење: | Предно |
| Ширина: | 59.5cm |
| Висина: | 85cm |
| Длабочина: | 47.5cm |
| прог.Брзо перење: | Да |
| Додатно плавење: | Да |
| Енергестска класа: | E |
