Samsung WW80T4540AE1LE
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Капацитет: | 8kg |
| Број на вртежи: | 1400rpm |
| Број на програми: | 15 |
| Боја: | Бела |
| Полнење: | Предно |
| Ширина: | 60cm |
| Висина: | 85cm |
| Длабочина: | 55cm |
| Додатно плавење: | Да |
| Сигурносно заглучување: | Да |
| Енергетска класа | D |
