VIVAX HOME VF-238EDNF W
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Тип: | Вертикален |
| Нето зафатнина на замрзнувачот: | 238 l |
| Ширина: | 59,5cm |
| Висина: | 172,2cm |
| Длабочина: | 63cm |
| Total No Frost: | Да |
| Време на чување кога нема струја: | 17 h |
| Капацитет на замрзнување: | 10 kg/24h |
| Енергетска класа: | E |
