VIVAX HOME CF-174ELF W
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Боја: | Бела |
| Нето зафатнина: | 115 l |
| Нето зафатнина на комора: | 59 l |
| Бука: | 39 |
| Ширина: | 47cm |
| Висина: | 150cm |
| Длабочина: | 51,1cm |
| Тип: | Самостоечки |
| Енергетска група: | E |
