VIVAX HOME CDR-0816MHP
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Енергетска класа: | А++ |
| Капацитет: | 8 kg |
| Тип: | Кондензацииска |
| Број програми: | 16 |
| Боја: | Бела |
| Ширина: | 59.5cm |
| Висина: | 84.5cm |
| Длабочина: | 60cm |
| прог.Брзо сушење: | Да |
| Функција против гужвање: | Да |
| Индикатор за сад за кондез | Да |
| Индрикатор за чистина на филтер | Да |
| Сушење на ниска температура: | Да |
| Сигурносно заклучување: | Да |
