VIVAX HOME MFR-32E
Категории
Кошничка
Профил
Барај
Последно прегледани
Нагоре
Кошничка
×
Вашата кошничка е празна!
Мој профил
×
Барај
×
Последно прегледани производи
×
Нема содржина за приказ!
Опис
| Тип: | Вертикален |
| Нето зафатнина на замрзнувачот: | 32 l |
| Ширина: | 47,2cm |
| Висина: | 49,2cm |
| Длабочина: | 45cm |
| Време на чување кога нема струја: | 16 h |
| Капацитет на замрзнување: | 2 kg/24h |
| Енергетска класа: | E |
